FEELING

Zespół działa przy Barlineckim Ośrodku Kultury a jego główne sale mieszczą się w Europejskim Centrum Spotkań. Połączyła ich pasja,miłość do tańca i sceny. Bardzo miło jest nam z powodu, że Feeling na dobre już zagościł w planach wielu imprez organizowanych na terenie naszej gminy, cieszymy się z tego niezmiernie, gdyż to właśnie występy przed naszą ,,domową” publicznością dają nam największa satysfakcje i poczucie, że możemy przyczynić się do rozwoju i promowania kultury i rozrywki w naszej okolicy.

Zespół wciąż podnosi swój poziom artystyczny biorąc udział w warsztatach tanecznych z choreografami różnych stylów – warto tutaj wspomnieć, że owe warsztaty odbywają się na terenie całej Polski jak i zagranicą – dzięki temu możemy w bardzo szybkim tempie zdobywać nowe umiejętności. Reprezentuje swoje miasto w Polsce oraz poza jego granicami. Program prezentowany przez Feeling jest wszechstronny, staramy się zaczerpnąć każdej techniki tanecznej, dzięki temu cieszymy oko każdej publiczności – bez względu na wiek. W swoim repertuarze posiadamy zarówno tańce disco,show dance, jazz dance, street dance show. Cieszy fakt, iż tancerze Feelingu są osobami bardzo aktywnymi, chętnymi do pracy a przede wszystkim wiedzą do czego chcą dążyć, co bardzo pomaga w pracy z młodzieżą.

Zespół działa w następujących grupach:

    - Feeling Baby
    - Feeling Wow
    - Feeling Mini
    - Feeling Fun
    - Feeling Kids
    - Feeling Junior
    - Feeling Mix
    - Feeling I
    - Feeling Show
    - Feeling Plus

Instruktorami w zespole są: Kamil Fabich, Magdalena Adamiok, Ewelina Wieczorek, Arleta Osińska

Na swoim koncie posiada bardzo dużo nagród i osiągnięć. Jest tego bardzo dużo lecz ostatnimi i bardzo ważnymi tytułami są:

Mistrz Polski Street Dance Show - KM IDO 2016
Grand Prix - Nowogardzkie Spotkania Taneczne 2016


Zespół jest otwarty na wszelkiego rodzaju propozycje. Począwszy od występów solowych, duetowych poprzez całe formacje. Pokazy przygotowywane są ze względu na rodzaj okoliczności na jakich występujemy. Gwarantujemy wysoki poziom artystyczny każdego wydarzenia na jakim wystąpimy – ponieważ w każdy występ wkładany tyle samo pasji i zaangażowania dzięki temu nasz taniec na długo zapadnie w pamięci widzów.