Fabryka

Zespół Fabryka Tańca Barlinek, działa od 20 lat przy Barlineckim Ośrodku Kultury kierowany jest przez dyplomowanego pedagoga tańca mgr Katarzynę Stanisławską.

W repertuarze ,,Fabryki Tańca Barlinek” znajdują się miniatury taneczne, disco – show, rewia, folk, modern, jazz, musicale, tańce nowoczesne do muzyki Pop. Tancerze reprezentują Barlinek w kraju i poza granicami: Niemcy, Dania, Szwecja, Francja, Belgia – występ w Brukseli w Europarlamencie.

Zespół jest wciąż otwarty na nowe propozycje współpracy. „Sponsorowane” koncerty okolicznościowe dają możliwość uzupełnienia szczupłych środków niezbędnych do zakupu nowych strojów, pokrycia wydatków związanych z uczestnictwem w konkursach ogólnopolskich oraz organizacji letniego wypoczynku dla członków zespołu. Zachęcamy do kontaktu firmy, organizacje oraz urzędy administracji publicznej pragnące uświetnić organizowane przez siebie uroczystości. Nasz kolorowy i roztańczony zespół z pewnością rozbawią każdą publiczność !!!

Z dziećmi i młodzieżą pracuje doskonale wykształcona kadra:
mgr Katarzyna Stanisławska - dyplomowany instruktorka tańca, wykształcenie wyższe pedagogiczne, pracuje w szkole podstawowej nr 1,13 lat tańczyła w zespole ,,Słoneczna Gromada” 20 letni staż instruktorski. 
mgr Marzena Luisetto – instruktor, dyplomowany pedagog tańca
Katarzyna Gradowska - asystent instruktora
mgr Piotr Stanisławski - animator kultury, 22 lat pracuje w BOK , od 20 lat współpracuje z zespołem.

Zapraszamy na stronę internetową Fabryka Tańca Barlinek